O nas

 

(Matishe o Dawidzie) - Radiowy prezenter a przede wszystkim najlepszy kolega, z którym się już trochę znam. Najczęściej ubiera się w luźne rzeczy, ponieważ lubi styl sportowy (wyjątkiem są imprezy).

 

Lubię go, bo jest uczciwy, szczery i pełen pasji do tego, co robi na co dzień, czyli pracuję z mikrofonem i muzyką. Dawid jest osobą, z którą da się porozmawiać o wszystkim o każdej porze dnia i nocy i która nie odmawia pomocy. Potrafi wprowadzić w dobry humor nawet największego pesymistę. Jest pełen energii i ma bujną wyobraźnię. Bywa nawet uparty, lubi postawić na swoim i nie przekonują go wtedy żadne argumenty. Warto dodać, że jest też wielką gadułą. Potrafi rozmawiać bez wytchnienia nawet przez kilka godzin, ale radiowcy już tak mają. Mamy również podobne zainteresowania, razem jeździmy na rowerze, jednakże Dawid to już zawodowy rowerzysta - przemierzył Polskę wzdłuż i wszerz na dwóch kółkach. Świetnie się rozumiemy, dlatego myślę, że nasza znajomość i współpraca potrwa jeszcze długi,długi czas, więc nasze usługi muzyczno-artystyczne są do Państwa dyspozycji 365 dni w roku.

 

(Dawid o Matishe) - To już taki utarty slogan, że najlepiej robić to, co się kocha i co potrafi się robić najlepiej. Może utarty, ale jakże prawdziwy i życiowy, bo gdyby nie to zamiłowanie do muzyki i dbałość o wykonaną pracę, nie miałbym dziś takiej "połówki" naszego duetu, którą mogę się chwalić i cieszyć, że to właśnie ja z Matishem mogę współpracować.

 

Młody, ambitny, zdolny... wymieniać można sporo, bo w kwestii miksowania muzyki na gramofonach nie ma sobie równych, ale oprócz tego, że jest znakomitym DJem, pełni rolę "duszy towarzystwa", niezwykle szybko nawiązując kontakt z gośćmi, którzy nie pomijają okazji, by zrobić sobie z nim zdjęcie i wymienić numerami kontaktowymi. Ot taki z niego "miś", jak to niektórzy żartobliwie go określają, a ściślej mówiąc "niektóre" :) Ale niestety jest zajęty! I co chyba równie ważne, jeśli nie najważniejsze... potrafi rozbawić do łez całe grupy osób, robiąc to czasem nieświadomie i bardzo skutecznie zaraża wszystkich swoim poczuciem humoru. Zarazić się można od niego również zamiłowaniem do miksowania i tworzenia muzyki - zawsze podczas grania na imprezach przez ramię zagląda mu kilkanaście osób podpatrując, czy to możliwe, by robić takie muzyczne "piruety" na żywo. A jednak! Warto sprawdzić, więc polecam gorąco!

 

Kontakt z nami

Dave: +48 NOT

Matishe: +48 NOT

[email protected]

znajdź nas na Facebook.com